נקווה שגם בית המשפט יעמיד במקום הראוי את האנרכיסטים פורעי החוק שעצרה המשטרה!

24/06/2012 - רונית יער

דעתי על כל המחאה החברתית ויותר על מוביליה ומיליון מטרותיה ידועה. כתבתי את הדברים מהיום הראשון כשכבר אז הבנתי מי בדיוק מפגין, מי מסתתר מאחורי מנהיגיה שהשטן עלה להם לראש מי הקהל שמגיע (רבים בישראל אוהבים גם מופעי חינם של אומנים נערצים) ועד כמה כל העסק הזה עומד לצאת משליטה. כתבתי, הזהרתי, הותקפתי אבל המשכתי לכתוב כולל את העובדה שיש לא מעט הצדקות למחות אבל השאלה איך ואיפה (מה אשמים היו דיירי רוטשילד שחודשיים חירבנו להם בכניסות לבתיהם ומנעו מהם חיים נורמלים?).
אמש לצערי הרב התממשו התחזיות השחורות שלי כשמאות אנרכיסטים התפרעו, שברו חלונות של בנקים והיתגרו בשוטרים ולפי כמה פירסומים, במטרה לעשות פרובוקציות ולהאשים את המשטרה באלימות.
כמי שהיתה שוטרת לא מזמן ועדיין שוטרת בכל רמ"ח אברי, ברור לי מניסיון העבר, שאירועים כאלה מנוצלים גם על ידי לא מעט עבריינים המוכרים למשטרה שכשהם שומעים על הזדמנות שעומדת להיות להם להכות שוטרים כדי לגמור איתם חשבונות אחרים, הם מתייצבים בתוך הקהל האחר ומנחיתים את זרועותיהם על השוטרים הממלאים את תפקידם. לא אמנה כאן אירועים שלנו, השוטרים, היה ברור המצב הזה כשזיהינו את אותם עבריינים הן בשטח והן בצילומים אחר כך.
מי שרוצה למחות במדינה אמור לקבל אישורים ולנהוג על פיהם ולא לפי הגחמות האישיות שלו. כשהמפגינים אומרים שהם נלחמו אתמול על הדמוקרטיה אני לא יודעת אם הם יודעים בכלל מה משמעות המילה הזאת שלא לדבר על הדמוקרטיה עצמה.
כל הכבוד למשטרה שבצעה מעצרים ביד נחושה ועכשיו נמתין לראות היכן ימקמו עצמם שופטי ישראל הרחמנים שברוב המקרים משחררים את העצורים מבלי שנתנו על כך דין וחשבון הנדרש כחוק ומרפים כך שוב ושוב את ידי השוטרים.
הפייסבוק מפוצץ בהתלהמות על המשטרה. אנשים מעבירים הלאה והלאה צילומים בהם נראים שוטרים דוחפים במקצועיות ומתחת לתמונות כותבים שהם בועטים, ואת זה מפרסמים לא מעט אנשים רציניים כי אחרת לא הייתי חברה שלהם ולא הייתי רואה את גודל חוסר הבנתם את המצב האמיתי.
אז לכל יפיי הנפש שיש להם בהחלט סיבות למחות אבל לא על כל מה שלא זז, ברצוני לומר להם שילכו ויצטרפו למפלגות הפוליטיות בהן הם מאמינים ולא ייתנו למפלגות האלה להתחבא מתחת למלבושיהם ולנצל את הכוונות הטובות ואת הנאיביות המדהימה שלא לומר את הטימטום של רבים מהם.
לכל אלה שממהרים להאשים תמיד את המשטרה אומר רק "תרגיעו!", לא הייתם שוטרים, אין לכם מושג מה זה להיות שוטרים בשטח וגם אין לכם מושג כמה לעיתים המפגש עם "עם ישראל במיטבו" הוא בעייתי ומאד לא סימפטי.
אין ספק שיש גם בין השוטרים כאלה שהפתיל שלהם קצר אבל יש להיזהר מלהאשים תמיד את המשטרה כולה המבצעת את תפקידה למען שמירת הסדר הציבורי.
לסיום, קיראו את מה שככתב עיתונאי שהיה בשטח ומתאר בהגינות את התנהגותם האלימה והמתוכננת מראש של האנרכיסטים.
 
שמעתי עכשיו ברשת ב' אצל אסתי פרז את ח"כ לשעבר צ'רלי ביטון תומך באלימות ומסביר שכך גם הם נהגו בזמנו "הפנתרים השחורים",
האין זוהי הסתה לאלימות עליה יש להעמיד לדין גם את מר ביטון?


 

שלח תגובה

:
 

: (לא חובה)


:
 

 


תגובות

רונית אני נאלץ לחלוק על דבריך, אותם מעטים ששברו חלונות הגיבו להתנהגות השוטרים בלי תגי שם שסמנו מראש את מנהיגי המוחים ועצרו אותם בברוטליות ללא סיבה.אך יותר מכל כואב לי שאת מבטלת את המחאה, דפני ליף או צרלי ביטון אינם המחאה ,המחאה היא אותן אלפי משפחות המפוזרות בארץ שאינן יודעות אפילו איפה שדרות רוטשילד והן מתפרנסות בקושי מ4000 שקל בחודש וכאשר הן לא מצליחות לשלם את אגרת הרדיו לא עוסים להם "תיספורת" אלא לוקחים להם את המקלט. להם אין זמן להפגין הם צריכים לעבוד כדי לאכל. אם דפני ליף מפגינה בעבורם ולמרות שהיא גרה בסביון ,תבורך.קיראי היום את המדורים הכלכליים של העיתונים וראי איך במשך שנים "חולב"האוצר את קופות החוליםועל ידי כך יביא אותם בקרוב לפשיטת רגל.(היום פסק בגץ נגד המדינה בנושא זה וחייב את האוצר להחזיר הכסף), ועוד עוולות שלטוניות של ריחוק מהעם חזירות מופגנת 25000 שקל שכר דירה לחודש,ועוד ועוד.המחאה השקטה של אלה שלא יכולים לצאת לרחוב היא תהיי ביום מהימים מסוכנת יותר להם אין מה להפסיד."קום היתנערה עם חיילך עם עבדים..........."
דוד אלבלדה - יום ראשון 24 יוני 2012
דוד,
מה לעשות שהפעם אנחנו לא מסכימים ואתה לא היחיד שלא תסכים איתי
רק חבל שאתה לא קורא טוב את כל מה שכתבתי.
קרא שוב ו ל א ט כי לא אמרתי שאין על מה למחות....
רונית יער

רונית יער - יום ראשון 24 יוני 2012
הייתי מאד רוצה שגם השוטרים יצטרפו למחאה,רונית אותך אני אוהב בכל מקרה,יותר בתור "צנחנית".
דוד אלבלדה - יום ראשון 24 יוני 2012
דוד יקירי,
טוב שמצאת משהו שאפשר עדיין לאהוב אותי אבל האמת היא שאני כבר מזמן הרבה יותר שוטרת מצנחנית ודווקא מאד גאה בזה!
אז תיזהר חביבי....(:
בכל אופן, למרות שאין בנינו הסכמה אני עדיין באמת אוהבת ומעריכה אותך!
חיבוקי, רונית
רונית יער
רונית יער - יום ראשון 24 יוני 2012

© כל הזכויות שמורות לרונית יער